niedziela, 15 czerwca 2025 11:16
Reklama

Tokyo-Sushi najlepszą restauracją w Elblągu! Mieszkańcy wybrali zwycięzcę kulinarnego plebiscytu

Czytelnicy Express Elbląg zdecydowali – to właśnie w Tokyo-Sushi zjemy najlepiej! Lokal zdobył serca mieszkańców i wygrał wiosenny plebiscyt.
Tokyo-Sushi najlepszą restauracją w Elblągu! Mieszkańcy wybrali zwycięzcę kulinarnego plebiscytu

Od 10 do 30 kwietnia trwało głosowanie, które miało wyłonić najlepszą restaurację w mieście. Wzięło w nim udział aż 3666 osób! Każdy mógł oddać głos na swój ulubiony lokal. Do rywalizacji stanęły zarówno eleganckie restauracje, jak i rodzinne knajpki. Wśród nich – kuchnie z różnych stron świata: od tradycyjnej polskiej, przez włoską, azjatycką, aż po wegańskie smaki.

Zwycięzca mógł być tylko jeden – Tokyo-Sushi, które zdobyło aż 859 głosów, czyli 23% wszystkich oddanych głosów.

Głosowanie odbyło się w ramach akcji „Gdzie w Elblągu zjemy najlepiej?”. Celem było nie tylko wskazanie najlepszej restauracji, ale też promocja lokalnej gastronomii i wsparcie elbląskich przedsiębiorców.

Na podium znalazły się:

  • 🥇 Tokyo-Sushi – 859 głosów
  • 🥈 Miko Sushi&More – 475 głosów
  • 🥉 Studnia Smaków – 439 głosów

Tuż za nimi uplasowały się m.in. Restauracja Zmysły, BECZKA, Restauracja Wiarus, Mango & Chilli, Amore Mio i Pomidor cud-malina.

Z wyników plebiscytu wynika jasno – Elbląg kocha kuchnię różnorodną. Mieszkańcy głosowali na restauracje z daniami mięsnymi, wegetariańskimi, kuchnią europejską, orientalną i domową. To tylko pokazuje, jak wiele kulinarnych możliwości czeka w naszym mieście. Od domowego schabowego po egzotyczny ramen – każdy znajdzie coś dla siebie.

A w tym miesiącu kolejne głosowanie – tym razem zagłosujemy na najlepszą kwiaciarnię w mieście!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GrachnaTreść komentarza: Ktoś dobrą kasiorę zarobi. Myślą ,że ludzie to jacyś niedorobieni,ktorym trzeba było opracować instrukcję ,beznadziejną zresztąData dodania komentarza: 2.09.2022, 18:24Źródło komentarza: Bareja był prorokiem: ławka w kształcie Polski. Zanim usiądziesz, przeczytaj 15-punktowy regulaminAutor komentarza: PasleczankaTreść komentarza: Duże zainteresowanie i już brak miejsc.Data dodania komentarza: 24.08.2022, 14:00Źródło komentarza: Kajakiem z Jeleni w stronę DruznaAutor komentarza: PasleczankaTreść komentarza: Świetna impreza! Gratuluję organizacji i chęci robienia tego co robicie w naszym miasteczku i to z tak małym budżetem. A pan burmistrz po raz kolejny zapomniał nazwisk organizatorów. Brak przygotowania czy może brak szacunku? A moze to już jego tradycja?Data dodania komentarza: 23.08.2022, 15:22Źródło komentarza: Jarmark św. Bartłomieja w Pasłęku za nami [fotogaleria]Autor komentarza: PodpisTreść komentarza: Platformuane pieprzenie. Jak to sie ma do Pasłęka?Data dodania komentarza: 17.08.2022, 16:18Źródło komentarza: Szukamy dodatkowej pracy, żeby opłacić rachunkiAutor komentarza: KamilTreść komentarza: wcale się nie dziwięData dodania komentarza: 4.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Poszukiwany listem gończym ukrywał się w PasłękuAutor komentarza: Joanna2307Treść komentarza: Fajna impreza, więcej takich.Data dodania komentarza: 1.08.2022, 10:09Źródło komentarza: Drzewko za nakrętki - za nami kolejny ekologiczny festyn w Pasłęku [zdjęcia]
Reklama
Reklama