Czwartek, 7 lipca 2022 11:53
Reklama

Pasłęczanin wycinał katalizatory w Elblągu

32-letni mężczyzna odpowie za kradzież oraz posiadanie wytrychów. Został on zatrzymany przez policjantów Wydziału Zwalczania Przestępczości Przeciwko Mieniu elbląskiej komendy. Wcześniej wyciął dwa katalizatory z zaparkowanych samochodów.
Pasłęczanin wycinał katalizatory w Elblągu
Autor: KMP w Elblągu

Jedno ze zdarzeń miało miejsce w okolicach ul. Gdyńskiej w Elblągu. Tam z zaparkowanego mercedesa nieznany wtedy jeszcze mężczyzna miał wyciąć katalizator. - Policjanci dość szybko wytypowali sprawcę. Okazał się nim być 32-letni mieszkaniec Pasłęka. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu komplet wytrychów oraz kominiarkę. Niewykluczone, że mężczyzna usłyszy jeszcze dodatkowe zarzuty. Odpowie również za wykroczenie, jakim jest posiadanie narzędzi do otwierania zamków przez kogoś, kto nie zajmuje się tym zawodowo – mówi nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu. Mężczyźnie za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 32-latek jest znany policjantom, był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AgaTreść komentarza: To jest park przy Konopnickiej?… mieszkam przy tym parku i to JagiellyData dodania komentarza: 06.07.2022, 12:47Źródło komentarza: Park jak nowyAutor komentarza: ShikakaTreść komentarza: To już koniec?! Miejsca parkingowe, kanalizacja, nowy asfalt, oświetlenie (lampy są naprawdę kozackie) ale ławki, trawnik, fontanna nic nie ruszone dalej jak na melinie. Żadnych krzewów, kwiatów tym też warto się zająć żeby to wyglądało i zachęcało do chwili odpoczynku w tym miejscuData dodania komentarza: 05.07.2022, 20:54Źródło komentarza: Park jak nowyAutor komentarza: DigBickTreść komentarza: Najbardziej podobają mi się chwasty, kępki trawy i ogólnie łudzenie się, że jest lepiej niż było. Syf.Data dodania komentarza: 05.07.2022, 13:40Źródło komentarza: Park jak nowyAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Zaczęli remont jesienią 2021mamy już lato2022 a droga wciąż w remoncie. Jakiś gamoń to nadzoruje chyba nieuk!!!! Niema pojęcia o drogownictwie.pobocza i rowy to koszt okolo100 tysięcy czy było to warte???! Ciekawe ile nadzór tej drogi wziol do kieszeni na lewo?????Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:35Źródło komentarza: Ruszył remont drogi Śliwica-JelonkiAutor komentarza: Zetelny:)Treść komentarza: Co za partacze robią rowy melioracyjne na suchy piasku???wycinka krzaków i budowa rowów pochłonęła 1rok czasu i 100000tys złotych a końca nie widać. Ca za partacze to nadzoruje.(Gamoń jakiś po podstawówce??)Data dodania komentarza: 20.06.2022, 11:57Źródło komentarza: Droga Śliwica - Jelonki będzie miała nową nawierzchnięAutor komentarza: Barry K....Treść komentarza: Pierdolen*e o szopenie.... od początku wojny cena poszła drastycznie w górę niby przez putina a co z zapasami co Pl zrobiła dużo wcześniej?!!! Ceny z kosmosu teraz to najlepiej chodzić pieszo + 10 do zdrowia 😉Data dodania komentarza: 06.05.2022, 20:59Źródło komentarza: Czemu jest tak drogo? Prezes Orlenu Daniel Obajtek tłumaczy ceny paliw na stacjach
Reklama
Reklama