Czwartek, 7 lipca 2022 11:52
Reklama

Hotel zamiast piekarni

Stare, zaniedbane miejsca zyskują nowy blask. Tak też będzie z jedną z kamienic w Pasłęku. W budynku przy ul. Kościuszki, gdzie znajdowała się piekarnia, ma być teraz hotel. To jedna ze świeżo wypieczonych inwestycji w mieście.
Hotel zamiast piekarni
Autor: Ł. Nosarzewski

Od kilkunastu lat była piekarnia przy ul. Kościuszki popadała w ruinę. Budynek marniał z roku na rok i był dewastowany przez chuliganów. Teraz zostanie zagospodarowany. – Obiekt ma nowego właściciela. Przedsiębiorca z branży hotelarskiej planuje w obiekcie liczącym około 600m2 utworzyć profesjonalny hotel. W budynku zaplanowano 24 pokoje hotelowe, recepcję oraz windę – mówi Wiesław Śniecikowski burmistrz Pasłęka. 

W pierwszej kolejności nowy właściciel budynku planuje przeprowadzić inwentaryzację budynku oraz przygotować dokumentacje budowlaną. Inwestycja ma być także skonsultowana z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ad rem 13.04.2022 15:58
Konserwator zabytków do powojennej piekarni? Nievh prxypilnuje najpierw remonty kamieniczek na Starym Mieście. Za to mu płacimy.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AgaTreść komentarza: To jest park przy Konopnickiej?… mieszkam przy tym parku i to JagiellyData dodania komentarza: 06.07.2022, 12:47Źródło komentarza: Park jak nowyAutor komentarza: ShikakaTreść komentarza: To już koniec?! Miejsca parkingowe, kanalizacja, nowy asfalt, oświetlenie (lampy są naprawdę kozackie) ale ławki, trawnik, fontanna nic nie ruszone dalej jak na melinie. Żadnych krzewów, kwiatów tym też warto się zająć żeby to wyglądało i zachęcało do chwili odpoczynku w tym miejscuData dodania komentarza: 05.07.2022, 20:54Źródło komentarza: Park jak nowyAutor komentarza: DigBickTreść komentarza: Najbardziej podobają mi się chwasty, kępki trawy i ogólnie łudzenie się, że jest lepiej niż było. Syf.Data dodania komentarza: 05.07.2022, 13:40Źródło komentarza: Park jak nowyAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Zaczęli remont jesienią 2021mamy już lato2022 a droga wciąż w remoncie. Jakiś gamoń to nadzoruje chyba nieuk!!!! Niema pojęcia o drogownictwie.pobocza i rowy to koszt okolo100 tysięcy czy było to warte???! Ciekawe ile nadzór tej drogi wziol do kieszeni na lewo?????Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:35Źródło komentarza: Ruszył remont drogi Śliwica-JelonkiAutor komentarza: Zetelny:)Treść komentarza: Co za partacze robią rowy melioracyjne na suchy piasku???wycinka krzaków i budowa rowów pochłonęła 1rok czasu i 100000tys złotych a końca nie widać. Ca za partacze to nadzoruje.(Gamoń jakiś po podstawówce??)Data dodania komentarza: 20.06.2022, 11:57Źródło komentarza: Droga Śliwica - Jelonki będzie miała nową nawierzchnięAutor komentarza: Barry K....Treść komentarza: Pierdolen*e o szopenie.... od początku wojny cena poszła drastycznie w górę niby przez putina a co z zapasami co Pl zrobiła dużo wcześniej?!!! Ceny z kosmosu teraz to najlepiej chodzić pieszo + 10 do zdrowia 😉Data dodania komentarza: 06.05.2022, 20:59Źródło komentarza: Czemu jest tak drogo? Prezes Orlenu Daniel Obajtek tłumaczy ceny paliw na stacjach
Reklama
Reklama