Wtorek, 24 maja 2022 22:44
Reklama

Dodaj ogłoszenie drobne na nasz portal – to nic nie kosztuje!

Kto z nas nie miał sytuacji, w której masa niepotrzebnych rzeczy wysypywała się z szafy, albo nie dało się przejść w piwnicy do regału z przetworami – klasyka. Nie tylko zbliżająca się wiosna powinna być motywatorem do porządków, zwłaszcza że nieużywane rzeczy można zamienić na pieniądze.
Dodaj ogłoszenie drobne na nasz portal – to nic nie kosztuje!

Teraz na naszym portalu w sekcji ogłoszenia, możesz dodać dowolne ogłoszenie drobne BEZPŁATNIE. Sprzedawaj lokalnie meble, ubrania, AGD, książki i inne. Twoje ogłoszenie dotrze bezpośrednio do najbardziej zainteresowanych kupnem użytkowników – czyli do mieszkańców Twojego miasta.

O czym należy pamiętać dodając ogłoszenie?

- o dodaniu zdjęcia, dzięki temu zwiększysz atrakcyjność swojego ogłoszenia i szanse na szybką sprzedaż. Zdjęcie musi być dobrej jakości (te zamazane i nieostre nie oddadzą stanu faktycznego sprzedawanego produktu),

- wpisz dobrze numer telefonu, często z pośpiechu możemy pomylić jedną cyferkę,

- zastanów się dobrze nad ceną, bardzo często kupujący chcą się targować, więc oszacuj ją tak, abyś nawet po zejściu delikatnie z ceny zyskał na sprzedaży,

- jeśli sprzedajesz ubrania po dziecku, najlepszym rozwiązaniem będzie skompletowanie paczki, której zawartością będzie kilka sztuk ubrań na określony wiek. Pojedyncze sztuki czasami ciężko się sprzedają, a tworząc pakiet nie tylko zyskujesz więcej pieniędzy, ale pozbywasz się od razu kilku rzeczy. Zwróć tylko uwagę, aby były w dobrym stanie.

- jeśli sprzedawana rzecz ma jakieś wady pamiętaj, aby opisać je wszystkie, bądź uczciwy.

Ogłoszenie możesz dodać o tutaj.

Teraz tylko pozostaje Ci przejrzeć niepotrzebne rzeczy i wstawić je na nasz portal.  Trzymamy kciuki za szybką transakcję.

--- autopromocja ---


Oceń

Reklama
Reklama