Środa, 19 stycznia 2022 20:09

Wykorzystaj statystyki lokalnych portali i dotrzyj do swoich klientów

W dzisiejszych czasach nie docenia się siły mediów lokalnych. Firmy w dużej mierze stawiają na działania w mediach społecznościowych, albo na własną rękę. I to błąd. A dlaczego? To podpowiemy w dalszej części.
  • 13.01.2022 11:30
  • Autor: Redakcja Truso
Wykorzystaj statystyki lokalnych portali i dotrzyj do swoich klientów

W nie tak dalekiej przeszłości miała miejsca duża awaria znanych i lubianych portali w mediach społecznościowych. Na dobrych kilka godzin nie mieliśmy dostępu do Facebooka czy Instagrama. Zaplanowane w tym czasie posty, relacje, wydarzenia online nie zostały opublikowane. 

Oprócz tego pewnie znacie wybredne algorytmy, które obcinają zasięgi postów, nie docierają 
do wszystkich odbiorców, albo nie akceptują linków z zewnętrznych stron. 

Korzystając z reklamy w lokalnych portalach masz pewność, że dotrzesz do konkretnej grupy docelowej Twoich potencjalnych klientów. Do Twojej dyspozycji oddajemy czas antenowy w lokalnej telewizji Truso.tv lub miejsce reklamowe na jednym z naszych portali informacyjnych Express Elbląg, Express Pasłęk, Express NDG. Zajmujemy się również produkcją spotów reklamowych, nasze portfolio znajdziesz na stronie www.trusomedia.com. 

Zmieniaj formy, łącz w pakiety, korzystaj wtedy kiedy potrzebujesz. Nie ważne czy planujesz zorganizować koncert, przygotowałeś specjalną ofertę z okazji nadchodzącego święta, otwierasz zapisy do nowej grupy tanecznej czy organizujesz kolonie dla najmłodszych. Z chęcią pomożemy wypromować Ci Twoje działania. 

Chcesz otrzymać więcej informacji, albo potrzebujesz uszytej na miarę oferty? 

Napisz do nas lub zadzwoń

[email protected] 

tel. 797 837 164

--- autopromocja ---


Data dodania: 13.01.2022 11:30
Wyświetleń: 35
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze