Niedziela, 7 sierpnia 2022 20:23
Reklama

Wykorzystaj statystyki lokalnych portali i dotrzyj do swoich klientów

W dzisiejszych czasach nie docenia się siły mediów lokalnych. Firmy w dużej mierze stawiają na działania w mediach społecznościowych, albo na własną rękę. I to błąd. A dlaczego? To podpowiemy w dalszej części.
Wykorzystaj statystyki lokalnych portali i dotrzyj do swoich klientów

W nie tak dalekiej przeszłości miała miejsca duża awaria znanych i lubianych portali w mediach społecznościowych. Na dobrych kilka godzin nie mieliśmy dostępu do Facebooka czy Instagrama. Zaplanowane w tym czasie posty, relacje, wydarzenia online nie zostały opublikowane. 

Oprócz tego pewnie znacie wybredne algorytmy, które obcinają zasięgi postów, nie docierają 
do wszystkich odbiorców, albo nie akceptują linków z zewnętrznych stron. 

Korzystając z reklamy w lokalnych portalach masz pewność, że dotrzesz do konkretnej grupy docelowej Twoich potencjalnych klientów. Do Twojej dyspozycji oddajemy czas antenowy w lokalnej telewizji Truso.tv lub miejsce reklamowe na jednym z naszych portali informacyjnych Express Elbląg, Express Pasłęk, Express NDG. Zajmujemy się również produkcją spotów reklamowych, nasze portfolio znajdziesz na stronie www.trusomedia.com. 

Zmieniaj formy, łącz w pakiety, korzystaj wtedy kiedy potrzebujesz. Nie ważne czy planujesz zorganizować koncert, przygotowałeś specjalną ofertę z okazji nadchodzącego święta, otwierasz zapisy do nowej grupy tanecznej czy organizujesz kolonie dla najmłodszych. Z chęcią pomożemy wypromować Ci Twoje działania. 

Chcesz otrzymać więcej informacji, albo potrzebujesz uszytej na miarę oferty? 

Napisz do nas lub zadzwoń

[email protected] 

tel. 797 837 164

--- autopromocja ---


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KamilTreść komentarza: wcale się nie dziwięData dodania komentarza: 04.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Poszukiwany listem gończym ukrywał się w PasłękuAutor komentarza: Joanna2307Treść komentarza: Fajna impreza, więcej takich.Data dodania komentarza: 01.08.2022, 10:09Źródło komentarza: Drzewko za nakrętki - za nami kolejny ekologiczny festyn w Pasłęku [zdjęcia]Autor komentarza: JogliTreść komentarza: Urząd Miejski, nie Miasta i GminyData dodania komentarza: 20.07.2022, 17:40Źródło komentarza: Obchody Święta Policji odbędą się w PasłękuAutor komentarza: pasażer1914Treść komentarza: Wtórna wiadomość podana jakiś miesiąc temu przez burmistrza miasta. Dworzec będzie remontowany dzięki staraniom pochodzącego z Pasłęka Wiceministra MAP, któremu udało się do tego projektu zachęcić władze stosownego ministerstwa. Ciekawe jak władze miasta zagospodarują obiekt po wyremontowaniu i czy ich działania nie zakończą się po przecięciu biało-czerwonej wstęgi.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 15:55Źródło komentarza: Dworzec w Pasłęku czeka remontAutor komentarza: ATreść komentarza: Ciekawe czy w końcu doczekamy się kas biletowych albo chociaż biletomatów.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 12:01Źródło komentarza: Dworzec w Pasłęku czeka remontAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: DziekujeData dodania komentarza: 11.07.2022, 12:22Źródło komentarza: XVII zlot miłośników Aniołów [zdjęcia]
Reklama
Reklama