Wtorek, 24 maja 2022 23:30
Reklama

Zaskocz bliskich nietypowym prezentem świątecznym

Dni umykają jak sekundy, tygodnie to tylko poniedziałek i piątek, zanim się obejrzysz, będzie połowa grudnia i w Twojej głowie pojawi się panika "To już tak późno? Trzeba kupić prezenty na święta!"
Zaskocz bliskich nietypowym prezentem świątecznym

W popłochu wymyślasz co dla babci, mamy i dzieci. Hmmm... znów kosmetyk w firmowym pudełku? Koszyk herbaty, książka, którą możesz nie trafić w gust czytelnika, czy kolejna kurzołapka na półkę? A może tradycyjnie, kupisz coś "praktycznego" - skarpety lub fantastyczny fartuszek kuchenny? Brrr... nie tym razem!


Na szczęście możesz swoim najbliższym podarować coś tak wyjątkowego, tak nieoczywistego i totalnie spersonalizowanego, jak sesja fotograficzna. Piękny voucher w pudełku z kokardą, a w nim pakiet zdjęć do wykorzystania w ciągu roku. To nie to samo co zdjęcie w ramce, o nie, to o wiele więcej!
Podarowując sesję fotograficzną wręczasz najbliższym wspólny czas, wspomnienia, do których będą wracać latami, cudowne emocje, uśmiechy i radość z faktu, że najpiękniejsze zdjęcia już na zawsze zawisną u Was na ścianie, a może i one się staną się kolejnym prezentem np. dla dziadków, czy rodziców!
Jest tak wiele okazji, możesz podarować sesję brzuszkową, kobiecą, rodzinną, roczkową, portretową, czy modową. Zdjęcia mogą odbyć się zarówno w studio, jak i w plenerze. A może będzie to realizacja pasji, jak u pani Violetty z bloga "Lubię Montessori,", która przy okazji sesji rodzinnej wybrała kadry ilustrujące jej artykuły. Może spełnisz swoje marzenie o sesji w wodzie, jak cudowna Ewa, albo będzie to Twoja pierwsza, wymarzona profesjonalna sesja z okazji ukończenia 18 lat! A jeśli w przyszłym roku ktoś z Twoich bliskich bierze ślub, to wiesz, że sesja narzeczeńską to jest właśnie ten podarunek, który sprawi najwięcej radości!
Tak wiele ulotnych chwil można złapać w kadrze. 100% pewności, że prezentu, takiego jak sesja fotograficzna nie rzuca się w kąt. A ja gwarantuję, cudowną atmosferę i mnóstwo pozytywnych emocji!

Zerknij na moje pracę na Facebooku Jak Cię Widzą. Profesjonalna Oprawa Wizualna i wybierz odpowiedni prezent.

Paulina Szramke 

tel. 574 429 748

mail: [email protected]

www.jakciewidza.eu

 

---- materiał promocyjny ----Oceń

Reklama
Reklama