Środa, 19 stycznia 2022 20:22

Psiaki do adopcji odc. 15

Towarzyskie i ciekawe świata. Pragną kontaktu z człowiekiem. Niektóre nieco bardziej ostrożne i nieufne. Ale wszystkie potrzebują kochającego nowego domu. Psy ze Schroniska Psi Raj w Pasłęku czekają na właścicieli, z którymi będą szczęśliwe i bezpieczne. Kto chętny na przygarnięcie czworonoga?
  • 03.01.2022 07:30 (aktualizacja 27.09.2021 14:04)
  • Autor: www.expresspasłęk.pl
Psiaki do adopcji odc. 15
Autor: Schronisko Psi Raj w Pasłęku.

MARKO

Marko to doświadczony przez życie pies, średniej wielkości. Trafił do naszego schroniska z ukraińskiej ulicy, na której został przez nas wypatrzony. Marko przybył do nas jako kilku miesięczny, wystraszony szczeniak. Miał niedowagę i był w opłakanym stanie. Dni mijały, a Marko nabierał ciała i przyzwyczajał się do obecności ludzi. Dziś Marko ma 6 lat i jest zadowolony z życia. Cieszy się na każdy kontakt z człowiekiem. Jedyną pozostałością po ukraińskim życiu są zdeformowane tylne nóżki, które zupełnie mu nie przeszkadzają i nie sprawiają mu bólu. Marko toleruje inne psy.

KAJTUŚ

Kajtuś jest niewielkim około 6 letnim psiakiem. Historia tego psiaka zaczyna się, gdy jego "właścicielka" oddała go do pewnego miejsca, które od razu chciało go uśpić. Powód? Rzekoma agresja. Nie wiemy, jakie są poprzednie losy Kajtusia, lecz wiemy, że do człowieka podchodzi z dystansem. W stosunku do niego nie jest wylewny w uczuciach. Kajtuś przeszedł wiele, dlatego potrzebuje odpowiedniego opiekuna, który poradzi sobie z jego nastrojami. W stosunku do psów Kajtuś jest obojętny.

Więcej informacji na temat adopcji na stronie Schroniska Psi Raj w Pasłęku.Data dodania: 03.01.2022 07:30
Wyświetleń: 137
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Gaweł 03.01.2022 09:12
Piękne, szkoda że nie mam miejsca w domu.