Festiwal Smaków Food Trucków przyjedzie do Pasłęka!

  • 07.10.2021, 08:00 (aktualizacja 13.10.2021, 14:59)
Festiwal Smaków Food Trucków przyjedzie do Pasłęka!
Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Już 16 i 17 października przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na Parkingu Staromiejskim zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki.

Food trucki wykorzystują ciepłe dni aż do samego końca i kontynuują swoją podróż po Polsce. Trafią i do Pasłęka, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie makarony, hiszpańskie churrosy, gruzińskie chinkali, czy amerykańskie corn dogi. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Organizatorzy wydarzenia stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów.

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej

i meksykańskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowym menu znajdą się hiszpańskie churrosy oraz świeżutkie donuty z kolorowymi polewami i posypkami.

 

Wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: facebook.com/events/4297551317010824


Co?  I Festiwal Smaków Food Trucków w Pasłęku

Gdzie? Parking Staromiejski

Kiedy? 16 i 17 października w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partnerzy:
Miasto Pasłęk

Browar Amber

W dniach 16 i 17 października na Parkingu Staromiejskim odbędzie się w Festiwal Smaków Food Trucków. W związku z tym, teren parkingu będzie wyłączony ze strefy parkowania. Prosimy o zabranie swoich aut najpóźniej w piątek do godziny 20:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Organizatorzy Festiwalu Smaków Food Trucków.

---- informacja prasowa ----
 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe