Ochotnicza Straż Pożarna z Krzewska najlepsza podczas Zawodów Sportowo-Pożarniczych

  • 27.09.2021, 12:49
  • www.expresspasłęk.pl
Ochotnicza Straż Pożarna z Krzewska najlepsza podczas Zawodów Sportowo-Pożarniczych… OSP Krzewsk
Powiatowe zawody strażackie odbyły się w Gronowie Elbląskim. Pierwsze miejsce zajęli strażacy z OSP Krzewsk, drugie OSP Markusy, a trzecie OSP Milejewo.

Do rywalizacji stanęły także drużyny z OSP Dobry czy OSP Gronowo Elbląskie. Nad prawidłowym przebiegiem zmagań czuwała załoga sędziowska z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu. Jak podkreśla zwycięska drużyna  z OSP Krzewsk chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. - Towarzyszyły nam zarówno radość -na pierwsze od "czasów covidowych" spotkanie strażackiej rodziny z terenu powiatu elbląskiego, jak i dreszcz emocji - w związku z chęcią pokazania się z jak najlepszej strony podczas sportowej rywalizacji. Jak wiadomo im lepsi rywale, tym większa determinacja by w na koniec stanąć na najwyższym stopniu podium - dlatego też nasza drużyna włożyła naprawdę masę energii i prywatnego czasu w treningi. Co do samych zawodów - nasz plan udało się zrealizować w 100 procentach - czas bojówki 36.4 oraz czas sztafety 61.9 pozwoliły nam osiągnąć lokatę, choć na plecach czuliśmy oddech kolegów z Markus – czytamy na profilu społecznościowym OSP Krzewsk.

www.expresspasłęk.pl

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Romek.. M
Romek.. M 28.09.2021, 20:13
Zasłużone zwycięstwo 🥇 bez dwóch zdań... Gratulacje dla wszystkich Jednostek które brały udział nikt w tym turnieju nie był przegrany. Pozdrawiam wszystkich druhów

Pozostałe