Psiaki do adopcji odc. 3

  • 11.10.2021, 07:30
  • www.expresspasłęk.pl
Psiaki do adopcji odc. 3 Schronisko Psi Raj w Pasłęku.
Towarzyskie i ciekawe świata. Pragną kontaktu z człowiekiem. Niektóre nieco bardziej ostrożne i nieufne. Ale wszystkie potrzebują kochającego nowego domu. Psy ze Schroniska Psi Raj w Pasłęku czekają na właścicieli, z którymi będą szczęśliwe i bezpieczne. Kto chętny na przygarnięcie czworonoga?

BEETHOVEN

Beethoven jest około 9 letnim psem. Jest duży, masywny i potrafi dominować psy mniejsze od siebie. Względem psów swoich gabarytów Beethoven jest obojętny. W stosunku do człowieka jest niezwykle przyjacielski, stale zabiega o uwagę. Potrafi chodzić na smyczy, uwielbia spacery. Jest wykastrowany. Wniesie w czyjeś życie sporo energii i szczęścia. Szukamy mu odpowiedzialnego domu, który obdarzy go miłością do końca jego życia!

DŻINA

Dżina trafiła do nas ze wsi w okolicach Pasłęka, gdzie była przeganiana i odtrącana przez ludzi. Jej podwójną tragedią było to, że była w zaawansowanej ciąży ‐ musiała rodzić pod płotem. Dżina jest prawdziwą psią mamą ‐ ze szczególną troską dba o maluchy. Dżina ma około 10 lat i jest idealnym psem dla rodzin z dziećmi, ponieważ jest bardzo wrażliwa. Ładnie chodzi na smyczy. Lubin towarzystwo innych psów.

Więcej informacji na temat adopcji na stronie Schroniska Psi Raj w Pasłęku.

www.expresspasłęk.pl

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe