Psiaki do adopcji odc. 2

  • 04.10.2021, 07:30
  • www.expresspasłęk.pl
Psiaki do adopcji odc. 2 Schronisko Psi Raj w Pasłęku.
Towarzyskie i ciekawe świata. Pragną kontaktu z człowiekiem. Niektóre nieco bardziej ostrożne i nieufne. Ale wszystkie potrzebują kochającego nowego domu. Psy ze Schroniska Psi Raj w Pasłęku czekają na właścicieli, z którymi będą szczęśliwe i bezpieczne. Kto chętny na przygarnięcie czworonoga?

PUSZEK

Puszek to średniej wielkości, około 6 letni pies. Trafił do naszego schroniska po jednym z telefonów, iż po Pasłęku od kilku dni błąka się, nikomu nieznany pies. Puszek względem człowieka jest przyjacielski, choć nigdy się nie narzuca. Cieszy się na widok człowieka, gdy przekona się do przewodnika nie odstępuje go na krok i ciągle domaga się pieszczot podsuwając głowę pod rękę. Potrafi idealnie chodzić na smyczy. Względem psów Puszek jest bezproblemowy, choć gdy ktoś go zaczepia, potrafi się bronić. Puszek został wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Czy ten piękny i mądry pies nareszcie znajdzie swój nowy dom?

DIEGO

Diego jest średniej wielkości psem. Może mieć około 10 lat. Jest bardzo chętny do zabawy, która sprawia mu wiele radości. W kontakcie z człowiekiem jest bardzo delikatny i stale domaga się  pieszczot. W stosunku do psów jest uległy i bezkonfliktowy. Diego potrafi ładnie chodzić na smyczy. Został wykastrowany.

Więcej informacji na temat adopcji na stronie Schroniska Psi Raj w Pasłęku.

www.expresspasłęk.pl

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe