Psiaki do adopcji odc. 1

  • 27.09.2021, 11:00
  • www.expresspasłęk.pl
Psiaki do adopcji odc. 1 Schronisko Psi Raj w Pasłęku.
Towarzyskie i ciekawe świata. Pragną kontaktu z człowiekiem. Niektóre nieco bardziej ostrożne i nieufne. Ale wszystkie potrzebują kochającego nowego domu. Psy ze Schroniska Psi Raj w Pasłęku czekają na właścicieli, z którymi będą szczęśliwe i bezpieczne. Kto chętny na przygarnięcie czworonoga?

DUKAT

Historia Dukata zaczyna się na wsi, przy budzie, na łańcuchu. Wiódł żywot jak typowy wiejski pies. Dukat trafił do nas w wyniku interwencji. To pies nietypowy, ma wiele problemów zdrowotnych, mimo iż jego wiek nie przekracza 3 lat. Dukat prawdopodobnie choruje na adiotropię móżdżku, która niestety z wiekiem może się pogłębiać. Jest to chwiejność spowodowaną utratą stabilności pozycji ciała oraz brakiem koordynacji ruchów kończyn. Dodatkowo do listy schorzeń Dukata dochodzi przeczulica. Mimo to Dukat jest pociesznym psem, lubi kontakt z człowiekiem, o którego się domaga, choć to on ustala ich długość ze względu na w/w przeczulicę. Jest pocieszny, w miarę swoich możliwości zachęca psy do zabawy. Jest zupełnie bezkonfliktowy do psów. Potrafi bardzo grzecznie chodzić na smyczy. Nie polecamy go do domu z małymi dziećmi, żywiołowymi zwierzętami i domu na wysokim piętrze. Mimo iż Dukat ma praktycznie zerową szansę na adopcje, chcemy spróbować  znaleźć mu dom!

DANIO

Danio to średniej wielkości, co najmniej 9 letni pies. Trafił do nas po tym jak został znaleziony na jednej z dróg wylotowych z Pasłęka. Danio to sympatyczny pies, uwielbia kontakt z człowiekiem. Wszelkie delikatne pieszczoty to dla niego fantastyczna nagroda. Danio bywa zadziorny w stosunku do psów. Potrafi bardzo ładnie chodzić na smyczy.

Więcej informacji na temat adopcji na stronie Schroniska Psi Raj w Pasłęku

 

www.expresspasłęk.pl

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe