Rozpalona iskra Bożej miłości

  • 20.09.2021, 08:58 (aktualizacja 20.09.2021, 10:01)
  • www.expresspaslek.pl
Rozpalona iskra Bożej miłości
W weekend Parafia Św. Józefa w Pasłęku przepełniona była radością i młodością. Odbyły się tam trzydniowe rekolekcje prowadzone przez elbląską wspólnotę.

Rekolekcje Iskra to jedna z trzech części cyklu rekolekcyjnego pod hasłem Zapalniczka – rozpal serce przygotowanego dla młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania. Iskra symbolizuje powrót do korzeni, ma przypominać o chrzcie Św. Iskra i o tym, że chrzest pozwala stać się członkiem kościoła. O organizację zadbała elbląska wspólnota Namaszczeni Ogniem.

- Przybliżamy prawdy wiary poprzez ciekawe, dynamiczne formy proste w swoim przekazie - mówi opiekun wspólnoty, Dorota Życzkowska.

Uczestnicy mogli również zintegrować się. Czekała na nich wspólna zabawa, śpiewy i tańce.

- Zapraszamy młodych ludzi mówiąc: zostaw na moment wszystko to co na co dzień tłamsi i przygasza w Tobie iskrę radości, pokoju, szczęścia i miłości. Daj się spotkać ogniowi miłości! Daj Bogu rozpalić Twoje serce - dodaje kobieta.

Każdy może dołączyć do Namaszczonych Ogniem. Spotkania wspólnoty odbywają się we wtorki o godzinie 18:30 w Parafii Matki Bożej Królowej Polski. Informacje o kolejnych cyklach Zapalniczki – rozpal serce będą dostępne na www.facebook.com/NamaszczeniOgniem/.
 

Paulina Stapurewicz

 

 

www.expresspaslek.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Katoliczka
Katoliczka 23.09.2021, 14:41
Brawo!!! Więcej takich działań.
Boże pomagaj tym Namaszczonym we wszystkim co robią.

Pozostałe